AKTUALNOŚCI

W sobotę 23 września, nasza młodzież przygotowujaca się do Sakramentu Bierzmowania brała udział w Warmińskim Spotkaniu Młodych w Rybakach koło Olsztyna. Wspólne spotkanie rozpoczęła Msza Święta pod przewodnictwem ks. abp Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego. Następnie odbyła się świetna zabawa połaczona z modlitwa i pouczajacym Słowem.
Nasi młodzi Parafianie wrócili w doskonałych humorach z nowa energia do działania. Pieczę nad młodzieża pełnił ks. Michał Ułanowski wraz z Paniami Katechetkami .... Pania Beata z Gimnazjum i Pania Wiesława z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

MISJE ŚWIĘTE W NASZEJ PARAFII

BĘDA

TRWAŁY OD 7 DO 15 PAŹDZIERNIKA

2017 r.

ZAPRASZAMY !!!

Aktualne zdjęcia z ostatnich wydarzeń na terenie naszej Parafii można obejrzeć na stronie Parafii na FACEBOOK - u .

www.facebook.com/
parafia.piotraipawła.lidzbarkwarmiński   -  ZAPRASZAMY !!!

WARMIŃSKIE SPOTKANIE MŁODYCH ...

JEDŹMY RAZEM

ZAPISY W PARAFII :-)

W piatek 11 sierpnia o godzinie 9.00, w Kolegiacie Apostołów Piotra i Pawła rozpoczęły się lidzbarskie obchody Święta Wojska Polskiego. Mszę Świeta odprawił ks. Proboszcz Roman Chudzik w asyscie Kompanii Honorowej Wojska Polskiego. Na uroczystości były obecne władze samorzadowe z Panem Burmistrzem na czele.