AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.7.2019

  1. W poniedziałek 22 lipca, Msza św. o godz. 18.00 w intencjach próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, z uczczeniem relikwii.
  2. W poniedziałek przypada święto św. Marii Magdaleny, we wtorek święto św. Brygidy – patronki Europy, w środę wspomnienie   św. Kingi, w czwartek święto św. Jakuba Apostoła, w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny – Rodziców NMP (jest to dzień wdzięczności Rodzicom, Dziadkom i Emerytom).
  3. Z racji św. Krzysztofa patrona kierowców, w czwartek 25 lipca po wieczornej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Jednocześnie będzie możliwość złożenia ofiary na pojazdy dla misjonarzy, w ramach Akcji św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 km szczęśliwej podróży.
  4. Oranżeria Kultury zaprasza na spotkanie autorskie ze Zbigniewem Grochowskim o lidzbarskiej Farze, czyli o naszym kościele w czwartek 25 lipca o godz. 19.00.
  5. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” wśród wielu interesujących artykułów warto przeczytać: jak walczyć z rozproszeniami podczas modlitwy.